Fransızca Kursu Konya

Fransızca Kursu

Basic level(A1- A2): Fransızca kursunda sizlere oldukça basit ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesinde eğitim verilmektedir. Fransızca kursunu alan kursiyerlerimiz eğitim sonunda kendini kısaca tanıtıp ve basit sorular sorup cevap verebilir düzeye gelecektir.Bu eğitimimiz 2 ay sürmektedir.Dilerseniz online veya Konya’da olan kursiyerlerimiz için bu kursu yüz yüze kurumumuz da alabilirsiniz.

Online grup derslerine katılmak ya da özel Fransızca dersi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!Her seviyeye uygun online Fransızca kursu ile siz de fransızca konuşun!

İster Konya'da Kurs Merkezinde İster Online Fransızca Kursu

Fransızca Kursu

Fransızca Kursu – Advanced (B1-B2): Orta seviye Fransızca dil kursu eğitimini aldığınız taktirde düzgün bir şekilde Fransızcayı konuşabilmeniz için dil kullanımlarını anlamanız ve gündelik konular üzerine basit konuşmaların dışına çıkarak daha uzun cümleler kurmaya başlarsınız.Fransızca kursu sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak fikir yürütebilmeniz sağlanır.

Bu eğitimimiz 2 ay sürmektedir.Dilerseniz online veya Konya’da olan kursiyerlerimiz için bu kursu yüz yüze kurumumuz da alabilirsiniz.

Master Fransızca Kursu – İleri (C1-C2): İleri düzey Fransızca kursu eğitimi sonunda artık Fransızcaya tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Fransızca kursu sonunda uzun Fransızca metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızca kendinizi akıcı bir şekilde ifade etmeniz beklenmektedir. Fikirlerinizi açık bir şekilde Fransızca ifade edebilirsiniz. Fransızca dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.Bu eğitimimiz 2 ay sürmektedir.Dilerseniz online veya Konya’da olan kursiyerlerimiz için bu kursu yüz yüze kurumumuz da alabilirsiniz.

Doğrulanabilir Sertifika

MEB ve LET’S GO ACADEMY Sertifikasına Sahip Ol

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER

Zaman ve süre problemi bulunan ve Fransızca eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler.

Need Any help!

Eğitim Danışmanına Sor!